Oferta handlowa sprzedaży biznesu Ebiuro.info

Od lat marzyłeś, aby mieć własną firmą i nie być zdanym na łaskę szefa? Zawsze stawało Ci coś na drodze, bałeś się porażki lub nie miałeś funduszy na inwestycje? Zapomnij o tym! Teraz wszystko się zmieni – oferujemy Ci sprzedaż gotowego, doskonale prosperującego biznesu. To wirtualne biuro! Zostań jego właścicielem i ciesz się wolnością.

 Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?
Mawia się, że biznes to ciężki kawałek chleba. A co, jeśli powiemy Ci, że możesz przejąć działającą już firmę, która od razu zacznie przynosić zyski? To biznes działający w prężnie rozwijającym się sektorze usług wirtualnych dla firm z sektora małych i średnich przedsiębiorstw! To wirtualny sekretariat i specjaliści, którzy są gotowi do pomocy w każdej chwili. Możesz stać się prezesem Ebiura.info już teraz! Poczuj niezależność i zacznij zarabiać bez dużego wkładu finansowego, stresu i czasu potrzebnego na zbudowanie marki „od zera”.

Poznaj Ebiuro.info
Ebiuro.info to wirtualne biuro i usługi wirtualnego sekretariatu dla firm. To nowoczesne rozwiązania i technologie oraz profesjonalna obsługa klienta, o czym przekonały się już setki klientów w całej Polsce.
Usługi, które świadczy Ebiuro.info zdobywają uznanie i są coraz częściej wybierane przez firmy, które chcą oszczędzić czas i pieniądze. To działające i wirtualny sekretariat, który jest gotowy do działania w każdej chwili. Być może nie przynosimy kawy do biurka naszych klientów, ale jesteśmy w stanie zdanie obsługiwać naszych klientów tak, jak stacjonarny sekretariat – z tą różnicą, że działamy szybciej, sprawniej i znacznie taniej! Od teraz możesz przejąć biznes, który zdobywa uznanie i zainteresowanie coraz większego grona klientów na całym świecie!

Poznaj zakres działań Ebiuro.info
Ebiuro.info to wirtualny sekretariat w pełnym znaczeniu tego słowa! W zakres obowiązków firmy, którą już teraz możesz pokierować wchodzi między innymi:
wykonywanie prac biurowych (a w tym aktywny marketing i obsługa klienta, raporty telefoniczne, e-mail, SMS i wiele, wiele więcej!)
profesjonalne doradztwo gospodarcze,
umawianie spotkań i przyjmowanie zleceń,
prace kadrowo-płacowe (wyliczenie składek pracowniczych, nadzór nad stanem urlopów w firmie)
elementy wspomagające tworzenie kampanii marketingowych,
kursy i szkolenia,
A to nie wszystko! Firma współpracuje również z najlepszymi doradcami z zakresu prawa, finansów, podatków, zarządzania przedsiębiorstwem, grafikami, szkoleniowcami, brokerami czy tłumaczeniami. Ebiuro.info to coś więcej niż sekretariat – to nowoczesna firma gotowa do działania!

Co możemy Ci zaoferować?
Korzystając z naszej oferty dowiesz się wszystkiego na temat prowadzenia biznesu, a dodatkowo:

  • Otrzymasz domenę z historią, która jest ważna i opłacona do października 2020 roku – ebiuro.info.
  • Uzyskasz szereg informacje, w tym jak utworzyć spółkę z o.o. o.
  • Dowiesz się, jak organizować swój biznes, a w tym uznasz wykaz spraw, nazwisk, adresów i wszystkie potrzebne informacje.
  • Powiemy Ci wszystko na temat działań marketingowych i pozyskiwania klientów

Więcej szczegółów przedstawimy Ci po osobistym kontakcie! Nie zwlekaj – nic nie ryzykujesz, a możesz wiele zyskać.

Jak wyglądają szczegółowe warunki współpracy?
Tylko krok dzieli Cię od zostania właścicielem ebiuro.info. Oferujemy Ci 3 wygodne formy prowadzenia i przejęcia firmy, takie jak:

  • I: Przekazujemy firmę w obecnej formie. To Ty tu jesteś szefem! Dostajesz gotowy biznes i prowadzisz go tak, jak chcesz.
  • II: Przekazujemy firmę wraz z doświadczeniami i wskazówkami dotyczącymi dalszego jej funkcjonowania. Stajesz się prezesem firmy, a my podpowiemy Ci, co możesz zrobić, aby zarabiać jeszcze więcej.
  • III: Przekazujemy firmę w postaci spółki z o.o. z możliwością nabycia 49% udziałów. Zostajesz naszym wspólnikiem i razem rozwijamy Ebiuro.info!
    Decyzja należy do Ciebie! Co wybierasz? Masz wątpliwości? Napisz do nas, a odpowiemy na wszelkie Twoje pytania.

Zostań już dziś swoim własnym szefem – zarządzaj dochodowym biznesem przy minimalnym nakładzie pracy!