Dla inwestorów

Chcesz  zainwestować w projekt skazany na sukces? To portal ABC-Biznes.pl!

ABC-Biznes.pl to serwis skupiający międzynarodowych ekspertów i praktyków jako wsparcie w wielu dziedzinach życia i biznesu, w tym w marketingu, finansów, reklamy, psychologii, motywacji, prawa czy księgowości.

Czym jest portal ABC-Biznes.pl?
ABC-Biznes.pl to portal z profesjonalnymi poradami dla przedsiębiorców, miejsce wymiany wiedzy i doświadczeń, a także pasaż ofert gotowych biznesów. To wsparcie i pomoc mentorów z całego świata i specjalistów z wielu dziedzin.

Dlaczego warto zainwestować w portal ABC-Biznes.pl?
Portal ABC-Biznes.pl stale się rozwija i wciąż poszerza bazę swoich klientów, użytkowników, usług i ofert gotowych pomysłów na biznes. Już dziś można wybierać spośród intersujących inicjatyw – od  pomysłów, przez start-upy, do działających i dobrze prosperujących projektów. To także bogaty wachlarz domen internetowych firm, które działają od lat i zarabiają same na siebie.
Istnieje pewna teoria, która mówi, że jeśli nie ma Ciebie w internecie, to nie istniejesz. Podobnie jest z firmami. Po części podzielamy ten pogląd, dlatego oferujemy także domeny internetowe z historią – wyjątkowe i jedyne adresy na świecie!
To prawdziwa recepta na sukces bez ryzyka, ciężkiej pracy, a co najważniejsze – bez dużego wkładu finansowego.

Interesuje Cię inwestycja w ABC-Biznes.pl? Napisz do nas! Kontakt e-mail: alex@abc-biznes.pl

Chcesz zainwestować w projekt skazany na sukces? To portal E-spotkania.pl!

E-spotkania.pl to Twoja szansa! To portal i wirtualne miejsce spotkań ekspertów, autorytetów ze świata medycyny, polityki i codziennego życia, którzy wspólnie zastanawiają się na tym, jak żyć w dobie pandemii koronawirusa i po niej.

Czym jest portal E-spotkania.pl?
E-spotkania.pl to portal, który zrodził się na początku pandemii koronawirusa w Polsce. Przyświecał nam jeden cel – stworzyć przystań, w której zwykli ludzie i eksperci będą mogli będą mogli porozmawiać i dzielić się wiedzą oraz doświadczeniami.
Każdego dnia na E-spotkania.pl publikowane są najświeższe informacje dotyczące pandemii i COVID-19 oraz porady ekspertów z dziedziny biznesu, medycyny, psychologii i ekonomii. Dziś to już cztery wersje językowe serwisu (polska, rosyjska, ukraińska i angielska) zapewniające szerszy dostęp dla użytkowników i czynią E-spotkania.pl portal o międzynarodowym zasięgu.

Dlaczego warto zainwestować w portal E-spotkania.pl?
Portal ruszył 28 kwietnia i od tamtej pory stale się rozwija.  Aktualnie zgodnie z danymi Google odwiedza go od 4500 do 6000 użytkowników dziennie! To kobiety i mężczyźni w każdym wieku. Portal E-spotkania.pl będzie działał również po zakończeniu pandemii jako miejsce wymiany informacji. Do końca grudnia 2021 roku potrwa proces przekształcenia projektu w działalność w postaci Międzynarodowej Spółki Akcyjnej.

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszej inicjatywie? Zobacz film na YouTube!

Interesuje Cię inwestycja w E-spotkania.pl? Napisz do nas! Kontakt e-mail: alex@abc-biznes.pl