Oferta handlowa sprzedaży biznesu Ebiuro.info

Oferta handlowa sprzedaży biznesu Ebiuro.info

 

Kawy nie zrobi, ale… umówi na spotkanie z klientem, przyjmie zamówienie i napisze służbowy list zupełnie jak prawdziwa sekretarka. A to dopiero początek funkcji i możliwości, które oferuje Ebiuro.info – wirtualny sekretariat! Teraz możesz przejąć ten biznes i poprowadzić go tak, jak chcesz!

Od lat marzyłeś, aby mieć własną firmą i nie być zdanym na łaskę szefa? Zawsze stawało Ci coś na drodze, bałeś się porażki lub nie miałeś funduszy na inwestycje? Zapomnij o tym! Teraz wszystko się zmieni – oferujemy Ci sprzedaż gotowego, doskonale prosperującego biznesu. To wirtualne biuro! Zostań jego właścicielem i ciesz się wolnością.

 

 Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Mawia się, że biznes to ciężki kawałek chleba. A co, jeśli powiemy Ci, że możesz przejąć działającą już firmę, która od razu zacznie przynosić zyski? To biznes działający w prężnie rozwijającym się sektorze usług wirtualnych dla firm z sektora małych i średnich przedsiębiorstw! To wirtualny sekretariat i specjaliści, którzy są gotowi do pomocy w każdej chwili. Możesz stać się prezesem Ebiura.info już teraz! Poczuj niezależność i zacznij zarabiać bez dużego wkładu finansowego, stresu i czasu potrzebnego na zbudowanie marki „od zera”.

 

Poznaj Ebiuro.info

Ebiuro.info to wirtualne biuro i usługi wirtualnego sekretariatu dla firm. To nowoczesne rozwiązania i technologie oraz profesjonalna obsługa klienta, o czym przekonały się już setki klientów w całej Polsce.

Usługi, które świadczy Ebiuro.info zdobywają uznanie i są coraz częściej wybierane przez firmy, które chcą oszczędzić czas i pieniądze. To działające i wirtualny sekretariat, który jest gotowy do działania w każdej chwili. Być może nie przynosimy kawy do biurka naszych klientów, ale jesteśmy w stanie zdanie obsługiwać naszych klientów tak, jak stacjonarny sekretariat – z tą różnicą, że działamy szybciej, sprawniej i znacznie taniej! Od teraz możesz przejąć biznes, który zdobywa uznanie i zainteresowanie coraz większego grona klientów na całym świecie!

 

 

Poznaj zakres działań Ebiuro.info

Ebiuro.info to wirtualny sekretariat w pełnym znaczeniu tego słowa! W zakres obowiązków firmy, którą już teraz możesz pokierować wchodzi między innymi:

 • wykonywanie prac biurowych (a w tym aktywny marketing i obsługa klienta, raporty telefoniczne, e-mail, SMS i wiele, wiele więcej!)
 • profesjonalne doradztwo gospodarcze,
 • umawianie spotkań i przyjmowanie zleceń,
 • prace kadrowo-płacowe (wyliczenie składek pracowniczych, nadzór nad stanem urlopów w firmie)
 • elementy wspomagające tworzenie kampanii marketingowych,
 • kursy i szkolenia,
 • nowatorski system monitoringu przetargów (to wygodny i automatyczny sposób wyszukiwania i sprawdzania informacji. Dzięki systemowi możesz to wygodnie robić za Twoich klientów i zażyczyć sobie dowolną cenę za usługę!).

A to nie wszystko! Firma współpracuje również z najlepszymi doradcami z zakresu prawa, finansów, podatków, zarządzania przedsiębiorstwem, grafikami, szkoleniowcami, brokerami czy tłumaczeniami. Ebiuro.info to coś więcej niż sekretariat – to nowoczesna firma gotowa do działania!

 

 

 

Co możemy Ci zaoferować?

Korzystając z naszej oferty dowiesz się wszystkiego na temat prowadzenia biznesu, a dodatkowo:

 • Otrzymasz domenę z udokumentowaną historią od stycznia 2004 r., która jest ważna i opłacona do października 2020 roku – info.
 • Uzyskasz szereg informacje, w tym jak utworzyć spółkę z o.o. o.
 • Dowiesz się, jak organizować swój biznes, a w tym uznasz wykaz spraw, nazwisk, adresów i wszystkie potrzebne informacje.
 • Powiemy Ci wszystko na temat działań marketingowych i pozyskiwania klientów

Więcej szczegółów przedstawimy Ci po osobistym kontakcie! Nie zwlekaj – nic nie ryzykujesz, a możesz wiele zyskać.

Oferujemy opracowanie profesjonalnego biznesplanu, co ułatwi pozyskanie dofinansowania lub inwestora!

Jak wyglądają szczegółowe warunki współpracy?

Tylko krok dzieli Cię od zostania właścicielem ebiuro.info. Oferujemy Ci 3 wygodne formy prowadzenia i przejęcia firmy, takie jak:

 • I: Przekazujemy firmę w obecnej formie. To Ty tu jesteś szefem! Dostajesz gotowy biznes i prowadzisz go tak, jak chcesz.
 • II: Przekazujemy firmę wraz z doświadczeniami i wskazówkami dotyczącymi dalszego jej funkcjonowania. Stajesz się prezesem firmy, a my podpowiemy Ci, co możesz zrobić, aby zarabiać jeszcze więcej.
 • III: Przekazujemy firmę w postaci spółki z o.o. z możliwością nabycia 49% udziałów. Zostajesz naszym wspólnikiem i razem rozwijamy Ebiuro.info!

Decyzja należy do Ciebie! Co wybierasz? Masz wątpliwości? Napisz do nas, a odpowiemy na wszelkie Twoje pytania.

 

W przypadku zainteresowania ofertą – prosimy o kontakt: biuro@abc-biznes.pl. Szukasz więcej informacji? Zapraszamy na forum internetowe, gdzie możesz zadać swoje pytania i paczysz opinie innych klientów: www.abc-biznes.pl/forum/kpcj.

 

Zostań już dziś swoim własnym szefem – zarządzaj dochodowym biznesem przy minimalnym nakładzie pracy!

 

 

Dodaj komentarz