MediaNews.pl – nazwa, która sama się sprzedaje

MediaNews.pl – nazwa, która sama się sprzedaje

MediaNews.pl – nazwa, która sama się sprzedaje

Co dziś się najbardziej klika? Newsy, lokalne, z kraju i zagranicy, intrygujące, zaskakujące, szokujące. I te pozytywne, i te smutne wieści. Jedni poszukują niezależnych mediów, które nie uciekają przed prawdą. Inni poszukują portali ukierunkowanych politycznie, gospodarczo, społecznie. MediaNews.pl to szerokie możliwości wykorzystania domeny do stworzenia ogólnopolskiego bądź lokalnego przekazu informacji. Nazwa nie ogranicza do działania w jednej branży.

Klikalność od domeny zależy

Seo samo się nie zrobi. Nie chcesz zatrudniać agencji marketingowej? Wybierz domenę z potencjałem. Klikalność zależy między innymi od nazwy domeny. MediaNews.pl, prosta, z oczywistym przekazem domena przyciągnie wielu użytkowników, zainteresowanych nowymi mediami. To świetny pomysł na biznes, który możesz rozwijać pracując na etacie, do momentu, kiedy nie przyniesie oczekiwanych zysków. Nic nie tracisz, a możesz zyskać wygodne, niezależne życie.

Dla firm z Media w nazwie

Media to dość popularne słowo, przewijające się w nazwach wielu firm. Dlatego jest to też idealne miejsce dla Twojej firmy w sieci. Wykorzystaj domenę MediaNews.pl do kontaktu z klientami: informuj ich o nowinkach, zmianach, publikuj ciekawe, eksperckie artykuły, które przykuwają uwagę. A aktualne, wysokiej jakości treści sprawią, że wskoczysz wyżej w rankingach wyników Google.

MediaNews.pl to domena z dużym potencjałem, szczególnie dla zainteresowanych stworzeniem nowego portalu informacyjnego.

Dodaj komentarz