Agencję Pośrednictwa Pracy  – przekażę w dobre ręcę !

Agencję Pośrednictwa Pracy – przekażę w dobre ręcę !

Misja firmy:

Sukces Twojego przedsiębiorstwa w dużej mierze zależy od wykwalifikowanych pracowników. Ich doświadczenie, umiejętności, motywacja i chęć do pracy decydują o terminowości i dokładności wykonanej pracy.
Nie mają Państwo czasu, aby przeprowadzać częste i bardzo czasochłonne rekrutacje? Problemem jest znalezienie odpowiednich kandydatów do pracy? Ciągła rotacja wprowadza dezorganizację w Waszej firmie? Jeśli tak, z przyjemnością pomożemy zmienić tę sytuację!

 

| Co oferujemy?
Rekrutacja pracowników – działamy kompleksowo, od A do Z zapewniając klientom pracowników z poszukiwanymi kwalifikacjami. Organizujemy pomoc prawną, dbamy o sprawy rachunkowe, zdejmując z Państwa barków wiele kłopotliwych obowiązków.
Leasing pracowników – to zupełna nowość na rynku. Elastyczne podejście do sposobu funkcjonowania firmy, wymaga zapewnienia odpowiednio dużych zasobów pracowników na określony czas. Jest to szczególnie istotne w branżach, w których występuje sezonowość zamówień.
Leasing pracowników to nie tylko taka liczebność zespołu, jaka jest w danej chwili potrzebna, ale całkowity brak formalności, związanych z ich zatrudnieniem.
Doradztwo pracownicze – świadczymy profesjonalne usługi doradcze związane z zatrudnianiem pracowników, znajdowaniem im zakwaterowania oraz zapewnieniem pozwoleń na pracę – cudzoziemców w Polsce i Polaków za granicą.

| Kim jesteśmy?
Wieloletnie doświadczenie zdobyte podczas pracy za granicą, zaowocowało znakomitymi umiejętnościami organizacyjnymi, interpersonalnymi oraz rachunkowymi. Nasza działalność to rekrutacja pracowników na rynek Polski oraz do Irlandii, Anglii, Niemiec i Norwegii.
Działamy w takich sektorach jak opieka nad osobami starszymi, specjaliści produkcyjni (tokarze, frezerzy, spawacze, operatorzy CNC), aż po wysoko wykwalifikowaną kadrę IT i inżynierską.

| Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

To działająca od 2017r Agencja, z bardzo dobrą pozycją rynkową, wspaniałymi relacjami zarówno z pracodawcami, jak i pracownikami. Dzisiejsze działania wynikają praktycznie w 90% z poleceń – zarówno jednych, jak i drugich ( zgłaszają się znajomi, którzy tych, którzy już wcześniej z nami współpracowali ).

|  Co jeszcze możemy Ci zaoferować?

 

Współpracując z nami otrzymasz pełne wsparcie, a dodatkowo:

  • Otrzymasz domenę + gotową witrynę po rebrendingu  z udokumentowaną historią – www.great-choice.pl. Budząca zaufanie strona internetowa to już gwarancja sukcesu na start!
  • Pakiet podpisanych kontraktów na zatrudnienie przeszło 400 pracowników
  • Uzyskasz szereg informacje, w tym jak utworzyć spółkę z o.o. o.
  • Zobaczysz, jak organizować swój biznes, a w tym uznasz wykaz spraw, nazwisk, adresów i wszystkie potrzebne informacje.
  • Zyskasz szereg przydatnych informacji na temat prowadzenia biznesu i działań marketingowych.

A to nie koniec naszego wsparcia! Pomożemy nawet w opracowaniu profesjonalnego biznes-planu do celów finansowania.

 

Jak wyglądają szczegółowe warunki współpracy?

Możesz zacząć zarabiać prawdziwe pieniądze! Oferujemy Ci 3 wygodne formy prowadzenia i przejęcia firmy, takie jak:

  • I: Przekazujemy firmę w obecnej formie. Dostajesz gotowy biznes i prowadzisz go tak, jak chcesz. Nic Cię nie ogranicza.
  • II: Przekazujemy firmę wraz z doświadczeniami i wskazówkami dotyczącymi dalszego jej funkcjonowania. Jesteś szefem otwartym na pomoc naszych mentorów. To połączenie niezależności i naszego doświadczenia!
  • III: Przekazujemy firmę w postaci spółki z o.o. z możliwością nabycia 49% udziałów. Nie zostawiamy Cię samego w potrzebie. Rozwijamy biznes jako partnerzy!

Tak prezentują się 3 opcje przejęcia firmy. To Ty wybierasz, która z nich będzie dla Ciebie najkorzystniejsza. Masz dodatkowe pytania? Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

 

Jesteś zainteresowany ofertą? Napisz do nas na adres: biuro@abc-biznes.pl. Zapraszamy też na forum internetowe, gdzie możesz zadać swoje pytania i zobaczysz opinie zadowolonych klientów: www.abc-biznes.pl/forum/great-choice.

 

Twoja przyszłość zaczyna się właśnie teraz! Już tylko krok dzieli Cię od przejęcia intratnego biznesu.

Dodaj komentarz